Nábytok z masívu


Masívny nábytok je dokonalý a na slovenskom trhu zaberá popredné miesto. Masívny nábytok sa vyznačuje výbornou pevnosťou a dobrými funkčnými  vlastnosťami. Drevo získané ťažením sa po opracovaní najprv suší a následne impregnuje prírodným včelím voskom.          Na výrobu masívneho nábytku sa používa borovicové drevo, dubové drevo, brezové drevo, smrekové drevo najvyššej kvality. Každý kus nábytku ponúka niekoľko farebných prevedení ako buk, dub, orech, jelša, gaštan, mahagón a iné.

Borovica je na celom svete najviac rozšírené drevo. Okrem nábytku, ako sú postele, skrine, dvere, komody, obývacie steny, kuchynské linky, stoly, stolíky, stoličky, vitríny, vešiakové steny do chodieb, sa využíva na výrobu obkladov, líšt – lemov na zárubne dverí či okien, schody v dome, na výrobu záhradného nábytku a pod.

Masívne postele vyrábané z borovice majú dosky hrubé až 5 cm, čo do kvality a vzhľadu pôsobí moderne a elegantne. Moderné postele, nočné stolíky, skrine a všetok vyrábaný nábytok je ošetrený prírodným eko-lakom vo viacerých odtieňoch farieb. Kvalite stolíkov, postelí či skrine zodpovedá aj vysoká hmotnosť nábytku. Komody, skrine, vitríny sú štandardne na vyššej úrovni, sú výnimočné jedinečným moderným tvarom s kvalitnými koľajničkami, zásuvkami a úchytkami. Je to celý rad nábytku s typickým štýlom moderného nábytku.


Samotná komoda nie je len praktickým kusom nábytku, môže byť aj efektným dizajnovým prvkom. Komoda môže byť úplne jednoduchá, ale aj nápaditá. Môže sa hodiť do vašej obývačky, spálne i detskej izby. Komody sú vhodné do všetkých miestnosti v byte.                                Okrem moderného nábytku je z borovice vyrábaný aj výnimočný nábytok v ťažkom masívnom prevedení, rustikálny nábytok. Vitríny, postele, komody, jedálenské sety, príborníky v rustikálnom štýle vytvárajú pokoj, útulnosť a navodia dobrý pocit z bývania. Takýto nábytok sa nehodí k modernému nábytku, je to nábytok vidieckeho či kráľovského štýlu. Masívny nábytok je obľúbeným nábytkom nielen v rodinných domoch, ale aj v hoteloch, na chalupách alebo vo veľkých bytoch.

Štýlový nábytok sa vyrába z borovicového a smrekového dreva s veľkým podielom ručnej práce. Práve precízna ručná práca dodáva tomuto nábytku originalitu a jedinečný vzhľad.Tento nábytok je cenovo oveľa drahší ako ostatný masívny nábytok. Zaručuje vám pohodlnosť, príjemný dotyk a zdravotnú nezávadnosť.


 Slovenský vyhľadávač BEST.SK Surf.sk Pozri.sk - katalóg, vyhľadávač TOPlist Toplink - katalog odkazů TopList