Kúpeľňový nábytok


                                                                                                  Do kúpeľne okrem základného sortimentu ako je vaňa, sprchovací kút, toaleta, umývadlo zariaďujeme aj kúpeľňový nábytok, ktorý nám kúpeľňu dopĺňa, skrášľuje a pobyt v nej spríjemňuje.

Kúpeľňový nábytok /skrinky, vitríny, police, zrkadlá, zrkadlové skrinky a osvetlenie/ musí spĺňať požiadavky ako z estetického, tak aj z praktického hľadiska. Nábytok je dostať v rôznych prevedeniach, čo sa týka farieb, tvarov, použitých materiálov. Sú veľmi dobré a prakticky použiteľné a dizajnovo spracované. Kúpeľňový nábytok je nábytok vyrobený v rôznych verziách aj starobylom, rustikálnom  štýle. Ale viac menej  ide o drevený nábytok v kombinácií s mnohými inými materiálmi. Dosť preferovaná je kombinácia dreva s kovom alebo skla s kovom.


Môžete si vybrať aj moderný a originálny kúpeľňový komplet, ktorý zvyčajne býva v zložení zrkadla, umývadla a skrinky. Takýto komplet osloví každého. Na ukladanie menších potrieb slúžia zrkadlové skrinky s osvetlením. Vhodné sú otvorené police alebo zásuvné skrinky, skrinky so samo zatváraním, alebo kúpeľňové sety s maximálnym odkladacím priestorom. Pre optické rozšírenie menších a stredných kúpeľni sa hodí svetlý nábytok alebo nábytok bielej farby s plnými dvierkami klasického vzhľadu.                    Biela farba nábytku s vysokým leskom je ozdobou každej kúpeľne. Peknou variáciou je aj kombinácia bieleho nábytku s vínovočervenou, olivovou či inou obľúbenou farbou. Kúpeľňu doplňte kúpeľňovým doplnkom, ktorý z času na čas obmeňte.  
Slovenský vyhľadávač BEST.SK Surf.sk Pozri.sk - katalóg, vyhľadávač TOPlist Toplink - katalog odkazů TopList