Kartónový nábytok


Technológia výroby sa neustále posúva vpred a preto aj takýto kartónový nábytok je výnimočný tým, že 70 percent materiálov na výrobu je recyklovaných a zároveň po vyrobení nábytku zaručuje 99 percentnú recyklovateľnosť.                                                Kartónový nábytok je novinkou na trhu. Je novým ekologickým prevedením pre zdravý spôsob života. Najnovší ekologický nábytok je plne funkčný ako hociktorý iný druh nábytku.

Technológia výroby kartónového nábytku spočíva v lepení kartónového papiera. Lepením viac vrstiev kartónu vzniká pevná konštrukcia. Konštrukcia musí spĺňať určitú hrúbku, určitú normu.

Z kartónu sa vyrába exkluzívna rada kartónového nábytku: stoličky, stoly /jedálensky, konferenčný, pracovný, .../ kreslá, policové systémy, pohovky, skladacie postele, osvetlenia, vázy, vitríny, skrinky, taburetky a pod.

Kartónový nábytok znesie až prekvapujúcu záťaž. Nosnosť je rôzna. Police udržia nosnosť podobne ako drevený nábytok. Na taburetke či stoličke sa nielen pohodlne sedí, ale aj bez rizika, pretože udržia hmotnosť až do 150 kg. Záleží na technologickom postupe výrobku.Kto chce chrániť životné prostredie a chce byť zodpovedný k svojmu okoliu, kto chce žiť zdravo a pohodlne, kartónový nábytok je tou správnou voľbou. Ľahký, trvalý a vysoko variabilný nábytok s udržiavateľnou nosnosťou až do 300 kg. Je vhodný do obchodných priestorov, do domácnosti, do prezentačných a výstavných miestnosti, do kancelárii a pod.Slovenský vyhľadávač BEST.SK Surf.sk Pozri.sk - katalóg, vyhľadávač TOPlist Toplink - katalog odkazů TopList